Ylämenu
Menu

Yhteystiedot

yhteys

Toimitus ❯❯

  • toimitus@sss.fi

Mediamyynti ❯❯

  • ilmoitukset@sss.fi

Lukijamarkkinointi ❯❯

  • tilaajapalvelu@sss.fi

Ilmoitusvalmistus ❯❯

Hallinto ❯❯

 


Aakkosellinen hakemisto:
Mirka Blom laskenta-assistentti mirka.blom@sss.fi 02-7702363
Veli-Pekka Ekström tuotantopäällikkö veli-pekka.ekstrom@sss.fi 02-7702311
Minna Filppu aluetoimittaja – Kemiönsaari, Paimio, Sauvo minna.filppu@sss.fi 02-7702342 040-7071257
Maarit Harala tilaajapalvelun esimies, asiakaspalvelu maarit.harala@sss.fi 02-5888011
Salla Heikkilä markkinointisuunnittelija salla.heikkila@sss.fi 050-5948982
Sanna Heinonen toimittaja sanna.heinonen@sss.fi 02-7702368 050-5903703
Katri Henttonen toimittaja katri.henttonen@sss.fi 02-7702327 050-5130215
Veli-Matti Henttonen kulttuuritoimittaja veli-matti.henttonen@sss.fi 02-7702329 050-5130216
Mika Hiisivirta tekninen valmistaja mika.hiisivirta@sss.fi 02-7702333
Minna Ihanmäki mediakonsultti minna.ihanmaki@sss.fi 02-7702212
Helena Isotalo ilmoitussuunnittelija helena.isotalo@sss.fi 02-7702344
Seija Järvinen toimittaja seija.jarvinen@sss.fi 02-7702 322 050-5130220
Asko Kainulainen myyntijohtaja asko.kainulainen@sss.fi 02-7702217
Anneli Kajander-Ekström toimittaja anneli.kajander-ekstrom@sss.fi 02-7702330 050-5130221
Jaakko Ketonen toimitusjohtaja jaakko.ketonen@ts.fi 02-269 4644 , 050-64 692
Taina Kirves-Järvinen controller taina.kirves-jarvinen@sss.fi 02-7702202
Mikko Kiviluoto toimittaja mikko.kiviluoto@sss.fi 02-7702341 050-5130225
Simo Kolehmainen ilmoitussuunnittelija simo.kolehmainen@sss.fi 02-5888660
Suvi Kulla toimittaja suvi.kulla@sss.fi 02-7702328 050-5130227
Lasse Kylänpää oikeustoimittaja lasse.kylanpaa@sss.fi 02-7702324 050-5130228
Vesa Käiväräinen kuntatoimittaja – Salo vesa.kaivarainen@sss.fi 02-7702325 050-5130229
Sisko Laaksonen asiakaspalvelu, tilaukset sisko.laaksonen@sss.fi 02-7702220
Elina Lahti toimittaja elina.lahti@sss.fi 02-7702318 050-5130232
Eija Lehti tilaukset, asiakaspalvelu eija.lehti@sss.fi 02-7702626
Asko Lehtonen yhteiskuntatoimituksen esimies, kuntatoimittaja asko.lehtonen@sss.fi 02-7702313 050-5130236
Päivi Malin-Perho aluetoimittaja – Somero, Koski, Marttila paivi.malin-perho@sss.fi 02-7702562 0400-740659
Marko Mattila lehtikuvaaja marko.mattila@sss.fi 02-7702356 050-5130239
Sari Mäki-Uuro-Niemi ilmoitussuunnittelija sari.maki-uuro@sss.fi 02-7702347
Anni Mäkinen taittaja anni.makinen@sss.fi 02-7702304
Olli Mäntylä urheilutoimittaja olli.mantyla@sss.fi 02-7702361 050-4328318
Ari Määttänen toimitussihteeri ari.maattanen@sss.fi 02-7702314
Minna Määttänen lehtikuvaaja minna.maattanen@sss.fi 02-7702357 050-5130242
Anna-Liisa Niemi ilmoitussuunnittelija anna-liisa.niemi@sss.fi 02-7702226
Ulla Niemi asiakaspalvelu, tilaukset ulla.niemi@sss.fi 02-5888 551
Eija Nikkinen ilmoitussuunnittelija eija.nikkinen@sss.fi 02-7702346
Jukka Nirhamo tuotepäällikkö jukka.nirhamo@sss.fi 02-7702301
Kirsi Nurmi talouspäällikkö kirsi.nurmi@sss.fi 02-7702254
Pirkko Pelander tuotepäällikkö pirkko.pelander@sss.fi 02-7702225
Pia Peltola mediakonsultti pia.peltola@sss.fi 02-7702215
Ville Pohjonen päätoimittaja ville.pohjonen@sss.fi 02-7702312
Helka Pyykkönen toimitussihteeri helka.pyykkonen@sss.fi 02-7702314
Annukka Rannikko-Lahtinen laskenta-assistentti annukka.rannikko-lahtinen@sss.fi 02-7702237
Sirpa Retva ilmoitussuunnittelija sirpa.retva@sss.fi 02-7702306
Jukka Ruissalo järjestelmäasiantuntija jukka.ruissalo@sss.fi 02-7702454
Virve Ruissalo myyntipäällikkö virve.ruissalo@sss.fi 02-7702218
Sini Ruohonen ilmoitussuunnittelija sini.ruohonen@sss.fi 02-5888965
Talvikki Salin toimittaja talvikki.salin@sss.fi 02-7702321 050-5130253
Kaisa Salmelin ilmoitussuunnittelija kaisa.salmelin@sss.fi 02-588 8967
Kirsi Siekkinen lukemistotuottaja kirsi.siekkinen@sss.fi 02-7702332 050-5130255
Taina Suikki ilmoitussuunnittelija taina.suikki@sss.fi 02-7702221
Lasse Suominen ilmoitussuunnittelija lasse.suominen@sss.fi 02-7702 227
Janne Suovuori järjestelmäasiantuntija janne.suovuori@sss.fi 02-7702382
Sirpa Tamminen levikkisihteeri sirpa.tamminen@sss.fi 02-7702256
Jarkko Turpeinen uutistuottaja jarkko.turpeinen@sss.fi 02-7702314 / 02-7702326 050-5130260
Juha Tuuna urheilutoimituksen esimies juha.tuuna@sss.fi 02-7702353 050-5130261
Lasse Törnroos tekninen valmistaja lasse.tornroos@sss.fi 02-7702333
Heli Valanne mediakonsultti heli.valanne@sss.fi 02-7702216
Kirsi-Maarit Venetpalo lehtikuvaaja kirsi-maarit.venetpalo@sss.fi 02-7702354 050-5130218
Pia Viman lukijamarkkinointi pia.viman@sss.fi 02-7702219
Uutiset
STT
Arkisto